Gizlilik Sözleşmesi

lazeratolye.com sitemizi ziyaret eden kullanıcılardan topladığı bilgileri her türlü analiz yapmak amacıyla kullanabilir. Bu bilgileri iş ortakları ile paylaşabilir. Ancak e-posta ve diğer kişisel bilgiler, hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da başka bir kuruluşla kullanıcının izni olmaksızın paylaşılmayacaktır.


lazeratolye.com site ziyaretçilerine ait e-posta, telefon numarası gibi iletişim bilgilerini sitesinde yayınlamaz, kullanıcı aksini belirtmediyse hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz.


Sitemizde, isteyerek vermediğiniz takdirde, hakkınızda kişiyi tanımlayan bilgiler toplanmayacaktır (örneğin isim, adres, telefon numarası, ya da e-posta adresi) (\"kişisel bilgi\"). Eğer siteye kişisel bilgilerinizi verirseniz, lazeratolye.com bu bilgileri, gelecekte, pazarlama, pazar araştırması, satış bilgilerinin takibi ve size ulaşmak gibi amaçlarla kullanmak üzere saklayacaktır. Sizden talep edilmeyen kişisel bilgileri bize verdiğiniz takdirde, bu bilgileri bu sitede belirtilen şekilde kullanmamızı onaylamış olmaktasınız.


lazeratolye.com kişisel bilgilerinizi sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açar.
 a) Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde
b) lazeratolye.com'un mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar lazeratolye'un sorumluluğunda değildir.


Bazı durumlarda, şahsınıza özel olmayan bilgiler toplanabilir. Bu tip bilgilere örnek olarak kullandığınız internet tarayıcısı türü, işletim sisteminiz, şehir bilginiz, sitemize linkle ya da ilanla ulaştığınız sitenin domain ismi verilebilir.


Bu web sitesi en güncel web standartları kullanılarak bilgisayarınıza zarar vermeyecek şekilde oluşturulmuştur. Site kullanımı esnasında bilgisayarınızda yada mobil cihazınızda oluşabilecek herhangi bir arızadan lazeratolye.com sorumlu değildir.


Bu web sitesinde kullanılan tüm ürün görsellerin kullanım hakkı lazeratolye.com'a aittir. Bu görseller lazeratolye.com'un yazılı izni olmaksızın kopyalanamaz ve kullanılamaz.


Bu Web Sitesi diğer web sitelerine link verebilir. Gizlilik Sözleşmesi sadece bu web sitesi içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Bu web sitesinden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait Gizlilik Sözleşmesi geçerlidir. Bu Web Sitesinden linkle gittiğiniz diğer web sitelerinde o sitelere ait Gizlilik Sözleşmesi metinlerini bularak okumanız önerilir.


lazeratolye.com bu metin içindeki her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu siteyi kullanarak bu "Gizlilik Sözleşmesi"nde yapılacak her türlü düzenleme ve değişiklik kullanıcı tarafından kabul edilmiş sayılır.